WYDANIE ONLINE

Chcesz efektywnie i skutecznie motywować swój zespół? Jesteś niezadowolny, widząc, że Twoje wysiłki w procesie motywacji pracowników nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Jesteś zmęczony ciągłym motywowaniem, chciałbyś wreszcie, aby Twój zespół osiągnął oczekiwany przez Ciebie stan automotywacji. Czytając to hasło, dowiesz się, czym tak naprawdę jest proces motywacji. Po jego przeczytaniu być może zmienisz stereotypy dotyczące motywowania i Twój zespół będzie osiągał wspólnie wytyczone cele. Przeczytasz: Czym jest motywacja? Jak wykorzystać w procesie motywacji koncepcje Maslowa, McClellanda i Fredericka Herzberga w procesie motywacji? Jak możemy wzmocnić pozytywne zachowania?

czytaj więcej »

Czy chcesz rozwiązać kłopoty z realizacją projektu i celów w swojej firmie piętrzące się problemy sprawiają że potrzebujesz pomocy Możesz zoptymalizować realizację projektu budując efektywny zespół tym haśle dowiesz się na czym polega skuteczna praca zespołowa przeczytasz w jaki sposób zbudować efektywny zespół który pozwoli osiągnąć oczekiwane wyniki z punktu widzenia osoby zarządzającej i organizacji poznasz także mocne strony pracy zespołowej i dowiesz się dlaczego taki właśnie rodzaj pracy ma przewagę nad pracą indywidualną.Czym jest praca zespołowa?  Jak zwiększyć efektywność indywidualnej pracy przez współpracę zespołową?  Jak wykorzystać efekty pracy zespołowej?  Jakie są zalety i wady pracy zespołowej? W jaki sposób zbudować zespół?

czytaj więcej »

Historia audytu wewnętrznego sięga czasów starożytnych. Już wtedy Egipcjanie,  Grecy  i  Rzymianie  prowadzili  czynności  związane  ze  sprawdzeniem poprawności  zapisów  księgowych  oraz  oceną zdarzeń odzwierciedlanych  w  rachunkowości, co w efekcie miało przyczynić się do poprawy i wzmocnienia kontroli zarządzających daną jednostką.Jak z tego wynika, ówczesny audyt niewiele różnił się od założeń dzisiejszego audytu wewnętrznego. Obecnie audyt wewnętrzny jest postrzegany jako niezbędny element oceny ryzyka zarządzania  przedsiębiorstwem.  Potrzeba  audytu  wewnętrznego  została  zauważona najwcześniej w Stanach Zjednoczonych, gdzie największe korporacje o wysokim poziomie złożoności struktur szybko wprowadziły jego ideę.

czytaj więcej »

Waga audytu wewnętrznego w systemie zarządzania jakością jest nie do przecenienia doceniają zarówno pełnomocnik z dużej kilkuset osobowej organizacji jak i z małej firmy mającej tylko kilka działów zarówno małe jak i w wielkiej firmie i inne będą cele prowadzenie audytów, jednak że stopień ich osiągnięcia w głównej mierze zależy od osób, które prowadzą audyty, ich przygotowania konsekwencji w działaniu i umiejętności rozwiązywania konfliktów. Jak zatem dobierać audytorów i ocenia i kwalifikacji i wyniki? Sprawdź i zastosuj w swojej firmie W jaki sposób dobierać auditorów? Jaki jest system szkolenia? Przykładowe szkolenia auditorów wewnętrznych.

czytaj więcej »

wiper-pixel