Najczęściej zadawane pytania

W poradniku znajdują się porady jak zoptymalizować procesy zarządzania i produkcji w przedsiębiorstwie. Można się z niego dowiedzieć praktycznych informacji na temat auditów wewnętrznych, certyfikacji systemów SZJ, SZŚ, SZBHP, SZBŻ, SZBI, akredytacji dla  jednostek certyfikujących i laboratoriów, zmniejszania kosztów w przedsiębiorstwie, optymalizacji jakości dostaw i wykorzystania benchmarkingu w przedsiębiorstwie. Przeczytać także można o roli kierownictwa w procesie zarządzania jakością, o szkoleniach pracowników, a także o mierzeniu satysfakcji i zadowolenia klientów.

Poradnik „ISO w praktyce” skierowany jest do pełnomocników ds. jakości oraz wszystkich osób, które chcą poprawić zarządzanie jakością w swojej firmie.

Ewentualnej rezygnacji z zestawów aktualizujących należy dokonać w formie pisemnej. Wystarczy przesłać do nas faks 22 619 60 10 lub list na adres:

Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa "Wiedza i Praktyka",

ul. Paderewskiego 167,

05-700 Sulejówek.

 

Ekspertami-autorami "ISO w praktyce" są:

 • pracownicy jednostek certyfikujących,
 • konsultanci systemów zarządzania,
 • wykładowcy wyższych uczelni,
 • auditorzy z wieloletnim doświadczeniem,
 • pełnomocnicy firm słynących z doskonałego przestrzegania norm.

Cena dzieła podstawowego poradnika (w formie segregatora o objętości ponad 400 stron) wynosi 49,00 zł netto (51,45 zł brutto). Do podanej ceny będą doliczone koszty pakowania i przesyłki: 14,99 zł netto (15,74 zł brutto).

Następnie co półtora miesiąca będziesz otrzymywać aktualizację o objętości około 200 stron (w cenie 1,50 zł netto (1,58 zł brutto) za stronę plus 7,50 zł netto (7,88 zł brutto) - koszty wysyłki i pakowania.

Jeśli złożysz czytelny podpis na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że poradnik dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas  fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„ISO w praktyce”

Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,

05-070 Sulejówek,

ul. Paderewskiego 167

Telefon

 • 22 518 29 29
 • Fax: 22 617 60 10
 • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt droga mailową na cok@wip.pl

E-mail

Dane kontaktowe

 • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
 • ul. Łotewska 9a
 • 03-918 Warszawa
wiper-pixel